Home Przewodnik po ustawie KRAJOWA RADA WYDAŁA BROSZURĘ "USTAWA W PYTANIACH I ODPOWIEDZIACH

KRAJOWA RADA WYDAŁA BROSZURĘ "USTAWA W PYTANIACH I ODPOWIEDZIACH

Email Drukuj PDF

alt

Krajowa Rada PZD przekazała do wszystkich Okręgowych Zarządów oraz rodzinnych ogrodów działkowych broszurę zawierającą odpowiedzi na najczęściej zadawane przez działkowców pytania, które wpłynęły do KR PZD od momentu wejścia w życie nowej ustawy o ROD. Odpowiedzi udzielali prawnicy KR PZD i OZ, którzy pracowali nad ustawą i posiadają wnikliwą wiedzę na jej temat. W niniejszej broszurze nie mogło również zabraknąć nowej ustawy, w której każdy artykuł został poprzedzony hasłem tematycznym, co ułatwi odnalezienie interesującego nas zagadnienia.

Koniecznym jest, aby działkowcy zapoznali się z treścią niniejszej broszury, gdyż  dzięki temu będą mieli świadomość spoczywających na nich obowiązków, jak i uprawnień, które daje im ustawa.

Koszty wydania broszury w nakładzie 100 125 egzemplarzy pokryła Krajowa Rada PZD ze środków budżetowych własnych. Pozostały nakład pokryły wymienione w broszurze Okręgowe Zarządy.

Działkowcy otrzymują broszurę bezpłatnie.

 
Reklama

 

katalog-okladka-internetokladka-cebulowe-internet


Witamy w naszym serwisie internetowym! Okręgowy Zarząd Warmińsko-Mazurski Polskiego Związku Działkowców w Olsztynie obejmuje swoim zasięgiem:

  • 166 Rodzinnych Ogrodów Działkowych,
  • 38.176 działek,
  • 1.701,2269 ha - powierzchnia użytkowana Rodzinnych Ogrodów Działkowych.

Stan na dzień 10. października 2017 roku